Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 14:43 Bu haber 223 kez okundu
 
Düzce'de de gerçekleştirildi
...
Gündem Haberi


İçişleri Bakanlığı, 81 il, 922 ilçede, saat 09.30'da eş zamanlı olarak "Uyuşturucu ile Mücadele Toplantıları" yapılacağını açıkladı, Düzce Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Koordinasyon Kurulu da aynı saatte Rehberlik Araştırma Merkezi’nde toplandı.

 

 

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, uyuşturucu ile mücadelede kararlılığın devam ettirilmesi, mevcut durumun tespit edilmesi, ilave alınacak tedbirler ve sosyal farkındalık projelerinin planlaması amacıyla İçişleri Bakanlığı koordinesinde bugün 81 il, 922 ilçede, saat 09.30'da eş zamanlı "Uyuşturucu ile Mücadele Toplantıları" yapıldı.

İllerde valiler, ilçelerde kaymakamlar başkanlığında yapılacak toplantılara il ve ilçelerin belediye başkanları, emniyet müdürleri, jandarma komutanları, bakanlıkların il/ilçe müdürleri, üniversite temsilcileri, sağlık kurumlarının temsilcileri, sivil toplum kurumları temsilcileri katıldı.

Düzce’de de eş zamanlı olarak, İl Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali  Dr. Zülkif Dağlı Başkanlığında, ilgili kurum amirlerinin katılımıyla Düzce Rehberlik Araştırma Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Toplantıda, Uyuşturucu ile mücadelenin artan kararlılıkla devam edeceği vurgulanırken,  

Yapılan çalışmalar değerlendirildi, tüm okullarda alınacak önlemlerle,  hem asayiş hem de uyuşturucu noktasında daha güvenli hale getirilmesinin sağlanacağı kaydedildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzce'de, de, gerçekleştirildi,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Su ateşe galiptir, ancak bir kaba girerse ateş o suyu kaynatır, yok eder…


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı