Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 18:32 Bu haber 116 kez okundu
 
Düzce İçin turlar düzenlenecek
65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, TÜRSAB Bölge Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
Düzce Belediyesi Haberi


Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Düzce'de üyesi bulunan seyahat acentaları temsilcilerinin katılımıyla bir iftar programı düzenledi. Davete Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de katıldı. İftar programına davet edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özlü "Düzce turizm potansiyeli bakımından bölgesinin en zengin kaynaklarına sahip, bunları doğru değerlendirmemiz lazım. İç ve dış turizme sunmamız lazım" dedi.

Organizasyonda açıklamalarda bulunan TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ercan Güner, birliğin yürüttüğü projeleri ve Düzce'de planlanan çalışmaları açıkladı. Düzce'nin turizm potansiyeli konusunda yapılacak çalışmalara değinen Güner, belediyenin de desteğiyle daha başarılı işlere imza atılacağına inandığını belirterek "285 tane seyahat acentesi sahibini, tamamen TÜRSAB'ın organizasyonuyla Kastamonu ve Safranbolu'ya getirdik. Aynısını Bolu ve Düzce için planlıyoruz. İstanbul'daki büyük operatörlerin kültür turu müdürlerini ve yetkililerini ziyaret ettik. Ramazan sonrasında Düzce ile ilgili çalışmalarımız olacak" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzce, İçin, turlar, düzenlenecek,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ayıpsız dost arayan dostsuz kalır.


Mevlana
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı