Haber Detayı
18 Eylül 2019 - Çarşamba 18:37 Bu haber 363 kez okundu
 
Düzce’nin ümit’i ümitleri kırdı
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Düzce ile ilgili konularda yaptığı konuşmalarla, fındık fiyatlarında erken yaptığı müdahale ile fiyatların açıklanmasında önemli rol oynayan Milletvekili Ümit Yılmaz, sağlık konusunda Düzce’yi Türkiye duyduktan sonra harekete geçmesi, vatandaşın tepkisine neden oldu. Durum, Düzcelilerin,” Ümit vekil tribünlere oynuyor” yorumu yapmalarına neden oldu.
Siyaset Haberi


Düzce’nin birikmiş sorunlarını mecliste dile getirmesiyle, sorun olan yerlere zamanında giderek vatandaşa umut olmasıyla kendisini sevdiren Ümit Yılmaz, sağlık konusunda geç kaldı. Düzce’nin gündeminde günlerdir kalan sağlık sorunla rı Türkiye gündemine taşınmasının ardından harekete geçen Ümit Yılmaz, ilimizde4 sağlık sorunlarını yakınen bilen isim olmasına, eczacı olmasına karşın, konu sağlık olduğunda Düzce’nin ismi ulusal medyaya taşınmasını9n ardından harekete geçerek Sağlık İl Müdürü ile görüştü. 
Vatandaşların Düzce’nin ümidi olarak nitelendirdiği milletvekili ilk günlerde neden harekete geçmediği ve sağlıkla ilgili olarak hem Sağlık İl Müdürü hem de TIP Fakültesini zamanında neden ziyaret ederek sağlık konusunda yapılması gerekenler noktasında neden harekete geçmediği ise Düzcelilerin dile getirdiği konuların başında geliyor. Vatandaşlar ayrıca sağlıkçı bir vekilin neden bu kadar beklediğini de sorarak; “Düzcemizin ümidiydi, koltuğa çabuk alıştı. Demek ki tribünlere oynuyormuş” yorumları yapmalarına neden oldu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzce’nin, ümit’i, ümitleri, kırdı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kuvvetli insan, kendi kendini yenen insandır


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı