Haber Detayı
11 Nisan 2018 - Çarşamba 16:11 Bu haber 408 kez okundu
 
Düzce Öğrenci Meclisinden Van'a Kitap Desteği
Düzce İl Öğrenci Meclisi ' Bir Değil Binler Okusun' projesi kapsamında topladıkları kitapları, Van'ın Çatak ilçesindeki okullardaki öğrencilere gönderdi. Düzce İl Öğrenci Meclisi örnek davranış göstererek imkânları kısıtlı olan öğrencilere kitap yardımında bulundu.
Kültür&Sanat Haberi


Düzce'deki tüm okullardan kitap toplayan Düzce İl Öğrenci Meclisi, yaklaşık 1000 kitabı Van'ın Çatak ilçesine gönderdi. 'Bir Değil Binler Okusun' sloganıyla yola çıkan İl Öğrenci Meclisi, romanlardan, ilmihallere, İngilizce sözlüklerden ders kitaplarına kadar birçok alandaki kitabı tek tek toplandı.
Düzce İl Öğrenci Meclisi Başkanı Muhammed Fatih Keskin, herkesin kitap okuması için bu kampanyayı başlattıklarını kaydederek, “ Türkiye'nin gelişme ve büyüme hedeflerine ulaşmasının yolunun eğitimden geçtiğini bilen gençler olarak imkanı olmayan okullarımıza kitap yardımında bulunmak istedik. Kitaplar için tüm okullarımızı ziyaret ettik. Ne mutlu ki okullarımızdaki hem arkadaşlarımız hem de yönetimlerimiz kampanyamıza destek oldular. 1000 kitap topladık ve bunları Van'ın Çatak ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından belirlenen okullara gönderdik. Kitap desteği ile başlayan yardımlarımız başka çalışmalarla da devam edecektir” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzce, Öğrenci, Meclisinden, Van'a, Kitap, Desteği,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı