Haber Detayı
27 Eylül 2018 - Perşembe 13:36 Bu haber 965 kez okundu
 
Düzce sanayisi masaya yatırıldı
Düzce’nin ekonomik durumu ve potansiyeli ile devam eden kamu ile özel sektör yatırımlarının, üretim ve istihdam konularının değerlendirildiği “İl Ekonomik Toplantısı” Vali Dr. Zülkif Dağlı Başkanlığında gerçekleştirildi.
TEKNOLOJİ Haberi


Toplantıda Düzce sanayisi masaya yatırıldı.

 

 

Valilik Makam Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Vali Yardımcısı Vekili Adem Keleş, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya, sanayiciler, meslek kuruluşları ve ilgili kamu ve sivil toplum kuruluşları yetkilileri katıldı.

Vali Zülkif Dağlı toplantı öncesinde yaptığı açıklamada, ilin sanayisinin gelişmesi amacıyla bir araya gelindiğini söyledi, sanayicilerin taleplerinin de dinleneceğini belirtti.

Vali Dağlı,  “Bugün değerli sanayicilerimizle kurum müdürlerimizi bir araya getirmek suretiyle onların sorunlarını, son günlerdeki genel durumu, bundan sonraki önümüzdeki süreçte açmazlar neler, sorunlar neler bunları ve hep birlikte neler yapabiliriz. Bunların tekrar değerlendirmesini yapacağız. Bildiğiniz gibi zaman zaman bu toplantılarımızı yapıyoruz. Yaklaşık üç ay önce böyle toplantı yapmıştık. Şuan bunu tekrarlıyoruz. İlgili tüm aktörler burada, kurumlarımız burada, önde gelen sanayicilerimizde burada. Bu toplantı ilimiz için ilimizin sanayisi için ilimizin gelişmesi için ve önümüzün daha da açılması için iyi bir toplantı olmasını temenni ediyorum. Yine burada emniyet müdürümüz, jandarma komutanımız da var. Sanayicilerimiz asayiş ile söyleyecekleri konular varsa bunları dinlemek suretiyle değerlendirme yapacağız.” İfadelerinde bulundu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzce, sanayisi, masaya, yatırıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İki düşman arasında öyle konuş ki, barıştıklarında utanmayasın.


SADİ
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı