Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 18:14 Bu haber 265 kez okundu
 
Düzce Sokakları Çiçek Açtı
Düzce Belediyesi yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte sokak ve caddeler ile yeşil alanların çiçeklendirme çalışmalarına devam ediyor.
Haberi


Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü şehir merkezi cadde ve sokakları ile park ve bahçelerde çiçeklendirme çalışmalarını sürdürüyor.

Peyzaj çalışmalarına çiçek dikimini de ekleyen ekipler vatandaşların çevre düzenleme çalışmalarına sahip çıkarak korumalarını da rica etti. Özellikle şehir merkezinde dikilen çiçeklerin vatandaşlar tarafından koparıldığını tespit eden ekipler yaptıkları açıklamada "Park ve Bahçeler Müdürlüğü olarak yeşil alanlarda ve kavşaklarda bitki mevsimlik çiçek dikimleri yapılmakta, dikim yapılan alanlarda vatandaşlarımızın bitki ve çiçekleri sökerek görüntü kirliliğine sebep olduğu ekiplerimiz tarafından tespit edilmiştir. Peyzaj çalışmalarımızın daha düzenli ve verimli bir şekilde ilerlemesine katkı sağlamak amacıyla vatandaşlarımızın bu konuda hassasiyet göstermesini ve ekiplerimize çalışmalarında yardımcı olmalarını rica ederiz" ifadeleri kullanıldı.

 

Düzce Belediyesi şehir düzeninin sağlanması ve görsel zenginliğin korunması amacıyla mevsimlik çiçek dikimi ve yeşil alanlarda daha fazla bitki dikilmesi çalışmalarına devam edecek.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzce, Sokakları, Çiçek, Açtı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bize karşı silah taşıyan, bizden değildir


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı