Haber Detayı
30 Ağustos 2019 - Cuma 13:17 Bu haber 306 kez okundu
 
Düzce’ye neler oluyor! Bu sefer 6. sırada
TOBB 2019 Ocak-Temmuz dönemi birikimli kurulan ve kapanan şirket verilerini paylaştı. Düzce en fazla şirketin kurulduğu iller arasında yer aldı. Büyükşehir Belediyelerin arkasında il belediyelerine bakıldığında Düzce 6. sırada yer aldı.
Haberi


TOBB 2019 Ocak-Temmuz dönemi birikimli kurulan ve kapanan şirket verilerini paylaştı. Düzce en fazla şirketin kurulduğu iller arasında yer aldı. Yanlızca Temmuz ayı içerisinde 32 şirket ve 6 ticari işletmenin kurulum işleminin gerçekleştirildiği görüldü. Buna karşılık 2019 yılının ilk 6 aylık döneminde Düzce’de 17 şirket, 3 kooperatif ve 25 ticari işletme kapandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ocak-Temmuz dönemi birikimli kurulan ve kapanan şirket verilerini yayınladı. Açıklanan verilerde 7 aylık süre içerisinde Düzce’de 147 şirket ve 36 ticari işletmenin kurulduğu, 17 şirket ve 1 kooperatife tasfiye işlemi uygulandığı, 17 şirket, 3 kooperatif ve 25 ticari işletmenin ise kapandığı görüldü.    Yanlızca Temmuz ayı için yapılan değerlendirmede ise 32 şirket ve 6 ticari işletmenin kurulduğu, 5 şirkete tasfiye işlemi başlatıldığı, 2 şirket, 2 kooperatif ve 1 ticari işletmenin kapandığı görüldü.   

EN FAZLA SAYIDA ŞİRKET KURULUMUNUN KAYDEDİLDİĞİ İLLER

Ülkede en çok sayıda şirket kurulumunun kaydedildiği iller şöyle sıralandı: İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep, Mersin, Kocaeli, Konya, Adana,,Muğla, Kayseri, Hatay, Diyarbakır, Ş.Urfa, Denizli, Samsun, Sakarya, Tekirdağ, Manisa, Eskişehir, Aydın, Balıkesir, K.Maraş, Mardin, Trabzon, Malatya, Van, Yalova, Nevşehir, Batman, Çanakkale, Çorum, Düzce, Afyon, Elazığ, Sivas, Isparta, Aksaray, Ordu, Bolu, Uşak, Adıyaman, Burdur, Edirne, Erzurum olarak sıralandı.  

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzce’ye, neler, oluyor!, Bu, sefer, 6., sırada,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İki nimet vardır ki, insanların çoğu onların kıymetini hakkıyla takdir edemezler: onlardan biri sıhhat, diğeri de boş vakittir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı