Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 16:56 Bu haber 196 kez okundu
 
Düzceliler çok kızıyor
...
Siyaset Haberi


AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir’in ilk döneminde aday adaylığı için başvurduğu Ankara’dan adaylığı kabul edilmeyince Düzce’den aday gösterilmişti. Keşir’in Ankara milletvekili olma hırsı bir türlü bitmedi. 


AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir, Ankara’dan milletvekili aday adayı olmuş ancak adaylığı kabul edilmeyince Düzce’den milletvekili adayı olmuştu. Düzce’den 2 dönem milletvekili seçilen ve Ankara’da yeterli güce kavuşan Keşir’in Ankara Milletvekili olma hırsı bir türlü bitmek bilmedi. Zamanının büyük bölümünü Ankara’da geçiren Keşir son olarak Ankara İl Başkanlığı’nda İl Başkanı ve ilçe başkanları ile istişare toplantısı yaptı. İl kongreleri öncesi yapılan istişare toplantısında Keşir’in Ankara’da ki teşkilata da müdahale etmek ve kendisini ilerleyen dönemlerde destekleyecek adayı Ankara İl Başkanı yapmak istediği iddia edildi. 


Diğer yandan bu durum Düzce’de ki partilileri kızdırdı.  Çoğu partili kendisini Düzceli olarak tanıtan ancak bir türlü Düzceli olamayan Keşir’in artık partiye yük olduğunu dile getirmeye başladı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzceliler, çok, kızıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Allah'a hakiki abd olan, başkalarına abd olamaz.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı