Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 20:51 Bu haber 731 kez okundu
 
Düzceliler harekete geçti
Düzce Üniversitesi’nde 15 Mayıs’ta yapılacak olan rektör atamaları öncesi Düzceliler de harekete geçti. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar’ın rektör olmasını isteyen yüzlerce Düzceli CİMER’e mesaj atarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslerini duyurmaya çalıştılar.
Düzce Üniversitesi Haberi


Düzce Üniversitesi’nin son 4 yılda ivme kazanmasını sağlayan ve yaptığı çalışmalarla üniversiteyi üst sıralara yükselten, ekibi ve Düzce protokolü ile uyumlu çalışan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar, 15 Mayıs’ta yapılacak olan rektör seçimleri için 18 adayla yarışıyor. YÖK’e mülakata çağırılan adayları duyan Düzceliler de başarılı Rektör Çakar’ı yalnız bırakmamak için harekete geçtiler. 


Düzceliler CİMER’i aramaya başladı
Düzceliler Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar’ın tekrar rektör atanabilmesi için Cumhurbaşkanlığı İletişim Hattı olan ALO 150 ve https://www.cimer.gov.tr/ üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ulaşmaya çalıştılar. Cumhurbaşkanlığı iletişim ofisi yetkilileri de bu talepler karşısında şaşkınlık yaşadılar. Düzcelilerin yakından tanıdığı ve rektör atanması için çaba harcadığı Çakar’a desteğin tüm kesimlerden artarak devam etmesi bekleniyor.

Kaynak: Editör: Mertcan Esenoğlu
 
Etiketler: Düzceliler, harekete, geçti,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Cahil olanların merhameti ve lütfu azdır…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı