Haber Detayı
21 Mart 2018 - Çarşamba 09:37 Bu haber 323 kez okundu
 
Düzce'nin Ekonomik Beklentileri Konuşuldu
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Fatma Salman’ın katılımıyla Düzce’de düzenlenen “AK Parti Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu”na katıldı.
Ekonomi Haberi


Düzce il ve ilçe belediyeleri, kentlerindeki ekonomik beklentilerini, “AK Parti Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu”nda dile getirdi. Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıya AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşler Başkan Yardımcısı Fatma Salman, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, AK Parti Başkan Yardımcıları, İlçe ve Belde Başkanları, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert ve İl Genel Meclis Başkanı Dursun Çakır katıldı.

Oturum yönetimini Doç. Dr. Mehmet Akif Öncü’nün yaptığı programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin:“ Düzce’mizin geleceği ve beklentileri ile ilgili toplantımıza gelmeniz bizi memnun etmiştir. Üniversitemizle, partimizle, belediyelerimizle birlikte ilimizin beklentileri konuşacağız. AK Parti iktidarları 16 yıldır Türkiye’ye büyük hizmetler yapmışlardır. Hizmetleri büyük küçük diye ayırt etmemiş ve başarılı olması için gayret göstermiştir. Bizler de bu hizmetleri güçlendirmek ve daha da fazla olması için çalışıyoruz. Tüm teşkilatlarımızla, belediye başkanlarımızla bu davaya ne kadar bağlı olduğumuzu her zaman gösterdik, bundan sonra da göstereceğiz” dedi.

Toplantıda konuşan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Düzce’nin sanayi faaliyetlerinden bahsederek “Düzce’miz İstanbul’a su veren bir il ve bütün sanayicilerimiz İSKİ kurallarına uymaktadır. İstanbul’un barajlarında su varsa bu su Düzce’den gelmektedir. 5 Organize sanayimiz var. 2 tanesi faal ve diğerleri de dolmak üzeredir. Bunların yanı sıra E-5 üzerinde sanayi alanlarımız var. Düzce bu alanda gelişen bir ildir. Ankara ve İstanbul arasında olması ve Karadeniz sahil yolu üzerinde olması ile gelişmeye müsait bir iliz. Turizm ve tarih açısından da zengin bir alt yapıya sahibiz” şeklinde konuştu.

Son olarak konuşan AK Parti 23. ve 24. Dönem Ağrı Milletvekili, Ekonomi İşler Başkan Yardımcısı Fatma Salman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatları ile 81 ile gittiklerini kaydetti. Forumun iki ayağı olduğunu kaydeden Salman “Birincisi partiye, ikincisi şehrin ileri gelenleriyle konuşacağız. Buna bir üçüncü kısmını da ekleyeceğiz ve birebir Düzce halkına soracağız. Buradan elde ettiğimiz bilgileri mevcut vekillerimizle bir araya gelerek değerlendireceğiz. Sonunda da nihai raporu direk Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımıza ileteceğiz. 81 ili Nisan ayına kadar bitirmek istiyoruz. Çıkan sonuçlara göre gereken yerlere sorunların çözümü için talimatlar verilecektir” dedi.

Konuşmaların ardından oturum Doç. Dr. Mehmet Akif Öncü’nün sorduğu sorulara cevap şeklinde devam etti.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı