Haber Detayı
06 Ağustos 2020 - Perşembe 15:42 Bu haber 260 kez okundu
 
Düzcespor Genel Kuruluna Korona Engeli
...
SPOR Haberi


Düzcespor Kulübünün yıllık olağan genel kurul toplantısı, ekim ayı sonrasına ertelendi

Kırmızı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Tüzük gereği her yıl mayıs ayında gerçekleştirilen toplantının 17 Nisan 2020 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan " 14 Ağustos 2020 tarihine ertelendiği yapılması planlanan toplantının "24 Temmuz 2020 tarihinde, T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından yapılan basın açıklaması ile birlikte; bahsi geçen kanunda yer alan ve bu sürenin 3 aya kadar İçişleri Bakanlığınca uzatılabileceği hükmüne istinaden söz konusu süre, Bakanlık makamının 24 Temmuz 2020 tarihli ve 4720 sayılı oluru ile 30 Ekim 2020 tarihine kadar uzatılmıştır” denildi.

Düzcespor Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Erdoğan Bıyık tarafından yapılan açıklamada “Bu karar doğrultusunda,  şehrimizin gözbebeği, gururu Düzcespor’un 14 Ağustos’ta yapılacağı daha önce açıklanan Olağan Genel Kurulu İçişleri Bakanlığının yayımlamış olduğu genelge ile 30 Ekim 2020 tarihinden sonra yapılacaktır. Olağan Kongre tarihimizin günü belli olduktan sonra kamuoyuna bilgi verilecektir” ifadelerine de yer verildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düzcespor, Genel, Kuruluna, Korona, Engeli,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dine hizmet ederken müspet hareket etmek ve menfi hareketlerden kaçınmaktır.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı