Haber Detayı
27 Mayıs 2021 - Perşembe 13:29 Bu haber 149 kez okundu
 
Eğitim Bir-Sen Düzce’de yine yetkili sendika oldu
...
EĞİTİM Haberi


Düzce'de yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Eğitim Bir-Sen, Düzce'de tekrar eğitim kolunda yetkili sendika oldu. Yeni sayımlarda Düzce'de 2 bin 192 eğitimci Düzce Eğitim Bir-Sen'e üye olarak, Düzce'nin yetkili sendika olmasına katkı sağladı.

  Her yıl Düzce'de mayıs ayında yapılan yetkili sendika seçimleri yapıldı. Yapılan üye sayımlarında eğitimci camiasının yetkili sendikası Düzce Eğitim Bir-Sen oldu. Düzce'de 2 bin 192 üyeye ulaşan Düzce Eğitim Bir-Sen'in yetkili sendika olması ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Eğitim Bir-Sen Başkanı Ömer Faruk Çelebi: " Emek, Ömür ve Gönül Verenlere Teşekkürler. Eğitim-Bir-Sen'i Düzce'de "12. Yılımızda da zirvede tutan, yetkiyi açık ara farkla bizlere emanet ederek tarih yazan tüm dostlara selam olsun.

Bu başarıda emeği geçen başta "teşkilatımızın uç beyleri" kurum temsilcilerimize, Kadınlar Komisyonumuza, Düzce Üniversitesi, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca Yönetimlerimize, Şube Yönetim Kurulu üyelerimize ve bu teşkilat için emek, ömür ve gönül veren tüm gönül dostlarına binlerce teşekkürler” şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Eğitim, Bir-Sen, Düzce’de, yine, yetkili, sendika, oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Düşmanlarınızın en kuvvetlisi içinizdedir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı