Haber Detayı
18 Kasım 2018 - Pazar 21:43 Bu haber 682 kez okundu
 
Eğitimciler Çelebi ile devam dedi
Memur Sen’e bağlı eğitim sendikası Eğitim Bir-Sen Düzce Şubesi’nde seçim heyecanı yaşandı.
Eğitim Haberi


Düzce’de kurucu Başkan Orhan Kılıç’ın Memur Sen’in başına geçmesiyle görevi devralan Ömer Faruk Çelebi, yapılan olağan kongrede İsmail Atay ile yarıştı.

 

 

Memur-Sen’in lokomotif şubesi Eğitim Bir-Sen’de 5. olağan kongresi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Memur Sen Başkanı ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı olarak görev yapan mevcut Başkan Ömer Faruk Çelebi ile İsmail Atay arasında seçim yarışına sahne olan sendika olağan kurul toplantısı sabah saatlerinde delege sayısının tamamlanmasıyla başladı. Ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan kongrede divan seçildi. Daha sonra Memur Sen Başkanı sıfatıyla Ömer Faruk Çelebi bir konuşma yaptı. Konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yapan Ömer Faruk Çelebi, birlikten kuvvet doğacağını dile getirdi.

Ardından yönetim kurulu faaliyet raporu, gelir-gider tabloları ve denetim raporu okunarak oylandı. 

Son olarak oylamaya geçildi. Saat 17.00’de biten oy kullanma işleminin ardından yapılan sayımda Memur-Sen Düzce İl Başkanı ve Eğitim Bir-Sen Başkanı Ömer Faruk Çelebi 88 oy alarak başkanlığa devam ederken İsmail Atay ise 67 oy aldı.

 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Eğitimciler, Çelebi, ile, devam, dedi,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kötü adın çirkinliği harften, deniz suyunun acılığı kap’tan değildir…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı