Haber Detayı
11 Aralık 2020 - Cuma 12:12 Bu haber 1455 kez okundu
 
Ekiplerden Koronalı Hastalara Destek Telefonu
...
KORONA VİRÜS Haberi


Düzce Belediyesi ekipleri,  yeni tip korona-virüs (Covid 19) testi pozitif çıkan vatandaşlara Başkan Özlü’ nün selamını ve her zaman yanlarında olduklarını ileten telefon araması yapmaya başladı.

 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü' nün talimatları ile Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli’nin  koordinatörlüğünde özel bir ekip oluşturularak korona testi pozitif çıkan vatandaşlar telefon ile aranarak Başkan Özlü’ nün selamları iletilip talepler tek tek not alınıyor. Korona-virüs ile mücadele konusunda sıkı tedbirler alan Düzce Belediyesi, maske dağıtımının yanı sıra vatandaşlarla da yakından ilgilenmeyi sürdürüyor.

ÖZLÜ: HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Testleri pozitif çıkan vatandaşların aranarak moral ve motivasyonlarının yüksek tutulması için gayret sarf ettiklerini belirten Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “ Düzce Belediyesi olarak her zaman yanlarında ve destekçisi olduğumuzu hemşehrilerimize bir kez daha hatırlatmak istedik. Ülke ve şehir olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Son günlerde artan vakaların ardından vatandaşlarımızın moralini yüksek tutmak, hal hatırlarını sormak ve ihtiyaçlarını karşılamak için kurduğumuz özel ekip, telefon ile vatandaşlarımıza ulaşıyor.  Belediye olarak vatandaşlarımızın bu zorlu süreci can kaybı olmadan atlatması için elimizden gelen desteği veriyoruz” diye konuştu.

ÜÇ TEMEL KURALA MUTLAKA UYMALIYIZ

 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Bu zorlu süreci birbirimizi kollayarak, tedbirlere uyarak atlatacağımızı düşünüyorum. Üç temel kurala maske, mesafe ve hijyen tedbirlerini asla ihmal etmeyelim. Zorunlu haller dışında evden de dışarı çıkmayalım, toplu alanlarda bulunmayalım” dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Ekiplerden, Koronalı, Hastalara, Destek, Telefonu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Resulullah (sav) rüşvet alana da verene de lanet etti.Rüşvet alan da veren de cehennemdedir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı