Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 20:43 Bu haber 171 kez okundu
 
Ekrem İmamoğlu'na Destek İçin
...
Siyaset Haberi


Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul seçimlerinin tekrar edilmesi kararının ardından, 23 haziran'da yapılacak seçimlerde Ekrem İmamoğlu'na destek vermek ve sandık müşahiti olarak İstanbul da seçimler de aktif olarak görev Almak isteyenler için İyi Parti olarak Düzce’den İstanbul’a 23 Haziran tarihinde araçlar kaldırılacağını ve bu organizasyonda yer akmak isteyen hemşehrilerimizin masraflarını da parti olarak karşılayacaklarını açıkladı.


Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul seçimlerinin tekrar edilmesi kararının ardından, bir açıklama yapan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, "23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde gerek sandıklarımıza sahip çıkmak gerekse de vatandaşlık vazifemizi yapıp ülkemizin demokrasi mücadelesine ve Sayın Ekrem İmamoğlu’na destek vermek için sandıklarda müşahit olarak görev almak üzere partililerimiz ve organizasyona katılmak isteyen tüm hemşehrilerimiz için Düzce’den araçlar kaldırılacak  ve tüm masraflar il başkanlığımızca karşılanacaktır" dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Ekrem, İmamoğlu'na, Destek, İçin,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İmana gel ki, elemden emin olasın. Kadere teslim ol ki selamette kalasın.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı