Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 13:32 Bu haber 159 kez okundu
 
En Gözde Bölge Satışa Çıkarılıyor
Yerel seçimlerde AK Parti yönetiminden MHP yönetimine geçen Akçakoca Belediyesi, borç – banka faizi sarmalından kurtulabilmesi için meclis kararı ile aldığı kimi varlıklarının satışına başlıyor…
Gündem Haberi


SGK’ya olan yüklü miktarda borcu kapatabilmek için Değirmenağzı 15 temmuz parkı içinde ki sosyal tesisleri Gençlik Merkezi yapılması için Düzce Valiliği’ne vermeye çalışan Okan Yanmaz, sağlık ocağı inşaatının bulunduğu araziyi vergi borcuna karşılık Maliye’ye devretmişti. Başkan Yanmaz, esnafa olan yüklü miktarda borç sarmalından kurtulmak içinse, mülkiyeti belediyeye ait kimi varlıkların satış hazırlığına başladı.

Belediye kaynaklarından alınan bilgiye göre, Okan Yanmaz öncesi belediye başkanları döneminde yap işlet devret modeli ile çınar caddesinin girişine yapılan ve mülkiyeti Akçakoca Belediyesi’ne ait olan Kamelya restoranın bulunduğu alanın satışa çıkarılacağı öğrenildi.

TALİPLİSİ ÇOK

10 milyon TL’nin üzerinde emlak değeri olduğu ileri sürülen ve Akçakoca’nın en gözde mekânlarından biri olan bölge için Düzce, Ankara ve İstanbul merkezli birçok firmanın satış ihalesi ile ilgilendiği bilgisine ulaşıldı.

 Söz konusu bölgede fizibilite çalışması yaptıkları öğrenilen kimi firma yetkililerinin muhammen bedel açıklandığında satış ihalesine girmek için teklif verecekleri ve Batı Karadeniz’in en önemli turizm bölgelerinden biri olan Akçakoca’ya yatırım yapacakları öğrenildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: En, Gözde, Bölge, Satışa, Çıkarılıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İnsanlara akılları ölçüsünde söz söyleyiniz.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı