Haber Detayı
20 Mayıs 2019 - Pazartesi 19:18 Bu haber 212 kez okundu
 
Ereğli Belediyesi'ne eğitim verildi
Hizmet üretme noktasında teknolojinin imkânlarından en iyi şekilde yararlanan Düzce Belediyesi, Ereğli Belediyesinden gelen personellere Elektronik Belge Yönetimi Sistemi (EBYS) hakkında bilgilendirme eğitimi verildi.
Haberi


Düzce Belediyesi encümen salonunda gerçekleştirilen eğitime birim müdürleri ve Belediye personelleri katıldı. Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYES) proje koordinatörü tarafından verilen eğitimde, elektronik belge yönetimi sisteminin nasıl kullanılacağı, sistemin faydaları ve sistem yaşanabilecek sıkıntılar hakkında belediye personeline teorik ve uygulamalı eğitim verildi.

Düzce belediyesi Bilgi işlem Müdürlüğü ve Yazı işleri müdürlüğünün koordine ettiği eğitim programında açıklama yapan yetkililer Elektronik Belge Yönetim Sistemi ile belediye hizmetlerini vatandaşlara daha hızlı ve kontrol edilebilir bir şekilde sunmayı amaçladıklarını söyledi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Ereğli, Belediyesi'ne, eğitim, verildi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
"Gördüklerim, Görmediğim yaratıcının varlığına inanmaya beni mecbur ediyor."


Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı