Haber Detayı
15 Temmuz 2019 - Pazartesi 14:48 Bu haber 234 kez okundu
 
Eski Vali Fidan: Düzcelilere Sonsuz teşekkürler
Eski Düzce Valisi ve Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Ali Fidan, 3 yıl önce Düzce’de valilik yaparken yaşadığı 15 Temmuz ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Gündem Haberi


15 Temmuz 2016’da Düzce’de Valilik görevini yürüten Vali Ali Fidan sosyal medya hesabında 15 Temmuz ile ilgili açıklamalarda ve görsel paylaşımlarda bulundu. Açıklamasında, 15 Temmuz’da görev aldığı Düzce’de meydanları korkusuzca dolduran ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan Düzcelilere de teşekkürlerini sundu. Vali Fidan: ‘ 15 Temmuz gecesini cesaretleriyle aydınlatan; vatan,millet ve bayrak uğrunda canlarını ve kanlarını feda eden Aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyoruz. 15 Temmuz Yeniden Diriliş Destanı yazılırken korkusuzca meydanları dolduran, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan kahraman Düzce’li hemşehrilerime de sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Yüce Allah (cc) Aziz Milletimizi ve Devletimizi sonsuza kadar muvaffak ve muzaffer eylesin!’ dedi. Açıklamasının altını da Vali Ali Fidan, Düzce’de 15 temmuz sonrasında gerçekleştirilen Vatan nöbetleri ile ilgili görsellerde paylaşmayı ihmal etmedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Eski, Vali, Fidan:, Düzcelilere, Sonsuz, teşekkürler,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İnsanlara akılları ölçüsünde söz söyleyiniz.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı