Haber Detayı
04 Ekim 2019 - Cuma 17:10 Bu haber 177 kez okundu
 
Eski Yeni Başkanlar Buluştu
...
Gündem Haberi


2019 Nisan seçimlerinde kaybedenler bir araya geldi. Ödenen yüksek faturalar nedeniyle tartışma konusu olan Akçakoca’da bir restaurantta buluşan kaybedenler kulübü üyeleri, beyazlayan saçları derbeder halleriyle yürekleri burktu.


31 Martta yapılan seçimlerin ardından AK Parti’de ya aday gösterilmeyen ya da seçimlerden kaybederek çıkan önceki dönem belediye başkanları ödenen yüksek faturalarla gündem olan Akçakoca’da bir restaurantta bir araya geldi. Görevinden istifa eden Düzce Belediye eski Başkanı Mehmet Keleş, seçimlerde rakibi MHP’den Muharrem Tozan’a koltuğunu bırakan Gümüşova Belediye eski Başkanı Ahmet Azab, MHP’den Okan Yanmaz karşısında seçimi kaybeden Akçakoca Belediye eski Başkanı Cüneyt Yemenici, kayıp hurdalar ve görevi süresince yaptığı harcamalarla gündem olan Düzce Belediyesi eski Başkanı Dursun Ay, Yığılca’da MHP’den Rasim Çam karşısında hezimete uğrayan Belediye eski Başkanı Muzaffer Yiğit, Cumayeri’nde koltuğunu Mustafa Koloğlu’na bırakan Recep Tuna, Gölyaka’da aday gösterilmeyen ve koltuğunu Yakup Demircan’a bırakan Bekir Akbulut, Kaynaşlı’da MHP’li Birol Şahin’e koltuğunu bırakan Erol Bayraktar’ın yanı sıra halen görevlerine devam eden AK Parti’nin iki belediye başkanı Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ile Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan yemekte buluştu.

Eski hallerinden eser yok şimdi
Toplantıya katılan isimlerin yeni halleri de dikkat çekti. Akçakoca Belediye eski Başkanı Cüneyt Yemenici aklar düşen beyazlayan saçları ile dikkat çekerken, görevi sırasında giyimine özen gösteren Yığılca Belediye eski Başkanı Muzaffer Yiğit’te derbeder hali dikkatlerden kaçmadı. Gölyaka Belediyesi eski Başkanı Bekir Akbulut’ta yine beyazlayan saç ve sakallarıyla dikkat çekti. 

Neşesiyle masayı renklendirdi
Edinilen bilgilere göre toplantının ana gündem maddesi kaybedilen seçimlerle birlikte kaybedenler kulübü üyelerinin yeni işleri olurken her zaman neşeli olan Düzce Belediyesi eski başkanı Mehmet Keleş yine masanın en neşeli ismi oldu. 

Kaldıkları yerden devam 
Akçakoca Belediyesi eski Başkanı Cüneyt Yemenici, eczanesinde eczacı olarak çalışırken, Ahmet Azab ise aile şirketinde fındıkçılığa devam ediyor. Bekir Akbulut, EPDK’da görev yapıyor. Dursun Ay, İl Genel Meclisi üyesi olarak görev yapmaya devam ediyor. 

Masanın iki kazananı
Belediye Başkanı olarak Beyköy Belde’sinde ve Boğaziçi Belde’sinde halkın çoğunluğunun oylarını alarak görevlerine devam eden ve halkın büyük sevgi gösterdiği isimler Osman Kılıç ve İbrahim Ercan ise görevlerine devam eden AK Partili iki belediye başkanı olarak masada ilgi odağı oldular.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Eski, Yeni, Başkanlar, Buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Allah'a hakiki abd olan, başkalarına abd olamaz.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı