Haber Detayı
16 Mayıs 2020 - Cumartesi 11:25 Bu haber 150 kez okundu
 
Esmahanım Ve Uğurlu Köylerinde Asfalta Çalışmaları Sürüyor
...
İLÇELER Haberi


Düzce’nin Cumayeri ve Akçakoca ilçesinde geçtiğimiz yıl Temmuz ayında aşırı yağışlar sonrasında sel felaketi meydana gelmiş ve birçok yol heyelan nedeni ile yerle bir olmuştu. Düzce Valiliği, asfalt sezonunun açılması ile birlikte bölgede 15 kilometrelik yeni yolda yapılan asfalt çalışmasını yerinde inceledi. 

  Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında beklenenin üstünde gelen aşırı yağış Cumayeri ve Akçakoca ilçelerinde sel felaketi ile heyelan meydana gelmesine neden olmuştu.

Özellikle Uğurlu ve Esmahanım köylerini yerle bir eden felaketin ardından yol açma çalışmaları yapılmış geçici olarak yollar köy halkının hizmetine sunulmuştu. Yaz aylarının gelmesi ve asfalt sezonunun başlaması ile birlikte Uğurlu ve Esmahanım köylerinde yeni yol ve asfalt çalışmaları da başlatıldı.

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Uğurlu, Nazımbey ve Hasançavuş köylerini  birbirine bağlayan 10.5 kilometrelik grup yolu ve Esmahanım ve Uğurlu köylerini birbirine bağlayan 4.5 kilometrelik yolda devam eden asfalt yapım çalışmalarını inceledi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Esmahanım, Ve, Uğurlu, Köylerinde, Asfalta, Çalışmaları, Sürüyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ayağa kalkarsan hizmet kastiyle kalk, eğer konuşacak olursan hikmetle konuş, oturacağın zaman hürmetle otur…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı