Haber Detayı
05 Haziran 2021 - Cumartesi 16:13 Bu haber 362 kez okundu
 
Esnaftan Yeni Büfelere Tepki
...
GÜNDEM Haberi


Düzce Belediyesi tarafından şehrin 7 farklı noktasına yerleştirilecek olan bisiklet şarj istasyonu adı altında yapılan büfelerden ilki Krempark AVM önüne yerleştirildi.

Büfenin üzerine yerleştirilen 'Efor Bike Clup Cafe' yakında hizmetinizde tabelasını gören çevredeki vatandaşlar büfenin yerini, satılacak ürünlerini de öğrenmesinin ardından tepki gösterdi. Bölgede bulunan esnaflar, Krempark AVM'de ki esnaflarla birlikte imza topladı.

Whatsapp İhbar hattımıza gelen dilekçede vatandaşlar, " Büfenin yürüyüş güzergahını kapattığı" gerekçesi ile yerinin değiştirilmesini istedi. 

Sosyal Medya'dan Valiliğe yazdılar

Bölgede bulunan esnaflar sosyal medya üzerinden Düzce Valisi Cevdet Atay'a da konu ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Düzce Valiliği'de vatandaşlara konu ile ilgilenildiğini yerin ve yönünün değiştirilmesi konusunda bilgi verildiğini paylaştı.

Cimere şikayet yağıyor

Ayrıca, Düzceli bir çok vatandaşlarda Cimer'e şikayet mesajları atmaya başladı.

Mesajların büyük bir kısmında kafenin esnafın belini bükeceğini, şarj istasyonu adı altında lokanta ve kafe işletileceğini belirterek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a şikayetlerini ilettiler. 

HABER: E.BEKTAŞ

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Esnaftan, Yeni, Büfelere, Tepki,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Sakın kendisine verdiğin kıymeti sana vermeyenle arkadaş olma.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı