Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 22:04 Bu haber 447 kez okundu
 
Etkinliklerin 3. sanatçısı açıklandı
Düzce Üniversitesi ve Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu tarafından 16-17-18 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Düzce Üniversitesi Dümerang Kampüse Hoş geldin Etkinlikleri’nde 3. sanatçı açıklandı. İlyas Yalçıntaş Düzce’de sevenleri ile buluşacak.
Gündem Haberi


Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu’nun her yıl geleneksel olarak düzenlendiği Kampüse Hoş geldin Etkinlikleri’nin bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek. Düzce Üniversitesi’nin de bu yıl destek verdiği etkinlikler 16-17-18 Ekim’de Düzce Üniversitesi Ortak Yaşam Alanında olacak. Üniversitesi öğrencileri tarafından kurulan Genç Eller Topluluğu üyelerinin hazırladığı etkinliklerde 16 Ekim’de Rock Sanatçısı Mesut Yılmaz ve 18 Ekim’de Rock Grubu Gece Yolcuları sahne alacağı daha önce açıklanmıştı. 3. sanatçı olarak dün açıklanan isim ise 17 Ekim sahne alacak olan Pop sanatçısı İlyas Yalçıntaş oldu. Etkinlikte ayrıca alternatif sanatçılar, Dj Uğur ve Dj Ali Yıldırım’da öğrenciler ile buluşacak. Konu ile ilgili çalışmalarını sürdüren Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu’nun Organizatörleri Enes Bektaş ve Salih Gacal, öğrenciler için en iyisi hazırladıklarını ve 3 aylık bir alt yapı kurduklarını dile getirirken, destek veren Düzce Üniversitesi’ne sonsuz teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Etkinliklerin, 3., sanatçısı, açıklandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kimseden sana kötülük gelmesini istemiyorsan fena söyleyici, fena öğretici, fena düşünceli olma.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı