Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 18:57 Bu haber 160 kez okundu
 
Federasyon Uyardı, Valilik İzin Vermedi
DÜSOF- Düzce Safari Offroad tarafından Kaynaşlı’da yapılacak olan organizasyona izin verilmedi. Sebebi ise Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından tescilsiz olmaları ve organizasyona yine federasyon tarafından izin verilmesinin engellenmesi oldu.
Gündem Haberi


DÜSOF - Düzce Safari Offroad Kaynaşlı İlçesi Yörükler Yaylası’nda 14-15 Eylül tarihleri arasında offroad oyunları ile kamp yapmak istedi. Ancak Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’ndan izinsiz yapılan organizasyon sonrası federasyon harekete geçti. Federasyondan Düzce Valiliği’ne gönderilen öneri yazısında yapılacak organizasyonun izinsiz ve tescilsiz olduğu vurgulanarak “Aldığımız bilgiler doğrultusunda 14-15 Eylül 2019 tarihinde kamp ve offroad oyunlarının Kaynaşlı Belediyesi ve DÜSOF, Düzce Safari Offroad Kulübü tarafından Kaynaşlı Yörükler yaylasında yapılacağı afişlerle duyurulmuştur. Federasyonumuzca tescili olmayan kulüpler tarafından yapılacak olan bu organizasyon hiçbir şekilde federasyonumuz tarafından onaylanmamaktadır. Federasyonumuz tarafından hiçbir görevlinin gönderilmediği, tarafımızca tescili olmayan kulüplerin kendi kendilerine organizasyon yaptıkları, bu organizasyona izin verilmemesi ve izin verilmemesinin sağlanması doğacak olumsuzlukların önüne geçecektir” denildi.

Bunun üzerine Düzce İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü organizasyona izin vermedi. Düzce Valiliği ise görüş üzerine izin verilmemesini sağladı.

Kaynak: Editör: Mertcan Esenoğlu
 
Etiketler: Federasyon, Uyardı,, Valilik, İzin, Vermedi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Düşmanlarınızın en kuvvetlisi içinizdedir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı