Haber Detayı
03 Eylül 2019 - Salı 14:07 Bu haber 264 kez okundu
 
Fen İşlerinin Başına Okan Kaltu Geçti
Düzce Belediyesi birim müdürlerindeki değişim rüzgarı devam ediyor. Kurum içi verimliliğin arttırılması amacıyla başlayan değişime bugün bir yenisi daha eklendi. Düzce Belediyesinin çeşitli birimlerinde başarılı çalışmaları ile göz dolduran Okan Kaltu Fen İşleri Müdürü görevine getirildi.
Düzce Belediyesi Haberi


Kurum içi verimliliğin artırılması amacıyla geçtiğimiz Temmuz ayında Düzce Belediyesinde birim müdürlerinde değişime gitmişti. 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün değişim için düğmeye basması ile birlikte belediyede tepeden tırnağa yenilenme süreci devam ediyor. Bu kapsamda daha önce Fen İşleri Müdürlüğü görevine getirilen Samet Gümüş’ün yerine Okan KAltu getirildi. Daha önce imar işleri ve Fen işlerinde birimlerinde çeşitli görevlerde bulunan deneyimli isim Kaltu bundan böyle Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürü olarak görev yapacak.

Önümüzdeki günlerde de Düzce Belediyesinde personelin çalışma verimliliğini artırmak, kadrolarda gençleşme ve yenilenmeyi sağlamak üzere liyakat ve yeterlilik sahibi personellerin uzmanlık alanine göre istihdam edilmesine devam edileceği konuşuluyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Fen, İşlerinin, Başına, Okan, Kaltu, Geçti,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim, kendini bilmektir.


Yunus Emre
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı