Haber Detayı
23 Kasım 2018 - Cuma 12:59 Bu haber 481 kez okundu
 
Fikret Albayrak çalışmalara başladı
...
Siyaset Haberi


CHP İlçe Örgütü, önümüzdeki yerel seçimlerde partilerinin başkan adayı olan Fikret Albayrak ile birlikte sahaya indi.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları nedeniyle okulları ziyaret eden CHP’nin Belediye Başkan Adayı Fikret Albayrak, okul ziyaretleri ile bugüne dek gizli olarak yürüttüğü seçim çalışmalarını görünür kıldı.

Albayrak ve CHP heyeti, Esentepe Bahaettin Güçlü Anaokulu, ilkokulu ve Orta okulu öğretmenleriyle başladığı kutlama ziyaretlerini Gönül Yavuz, Akçakoca Ana okulu, Sosyal Bilimler Lisesi ziyaretleriyle sürdürdü.

CHP İlçe Başkanı Ömer Başar, adayları olan Fikret Albayrak ile birlikte gün içinde tüm okulları ziyaret edeceklerini belirtti.

Ders aralarına denk getirmeye özen gösterdikleri ziyaretlerde öğretmenlere çiçek ve tatlı ikramında bulunan CHP ilçe Başkanı Ömer Başar ve Başkan Adayı Fikret Albayrak, gittikleri okullarda kısa birer konuşma da yaptılar.

Konuşmalarda öğretmenlerin gününü kutlayan Albayrak, öğretmenlik mesleğinin kişinin ve ülkenin gelişimine olan katkısının önemini vurgulayarak, bu kutsal vazifeyi yüklenen eğitimcilere çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretlerde yaptığı kısa konuşmalarda 2009 -14 döneminde belediye başkanlığı yaptığı yıllarda, Akçakoca’da önemli projeleri hayata geçirdiklerinin altını çizen Albayrak, yeniden aday olması için tabandan yoğun bir baskı oluştuğunu belirterek şunları söyledi:

“Sahip olduğum bilgi birikimim ve kazandığım tecrübe ile Akçakoca’ya hizmet için tekrar aday oldum. Kaldığımız yerden inşallah halkımızın teveccühü ile devam edeceğiz.” 

Kaynak: Editör: Mihriban Gürel
 
Etiketler: Fikret, Albayrak, çalışmalara, başladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Hakkın dile getirilmesi gereken yerde susan, dilsiz şeytandır.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı