Haber Detayı
15 Ağustos 2019 - Perşembe 14:52 Bu haber 187 kez okundu
 
Gişelerde tabela karmaşası
TEM Otoyolu Kaynaşlı gişelerinde yapılan kavşak sürücüleri zor durumda bırakıyor. Gişelere girerken konulan tabelalar trafik karmaşasına neden olurken, kazalara da davetiye çıkarıyor.
Gündem Haberi


TEM Otoyolu Kaynaşlı gişeleri mevkiinde yapılan kavşakta tabela karmaşası yaşanıyor. TEM otoyolundan gelerek Kaynaşlı gişelerinden çıkmaya çalışan sürücüler Düzce-İstanbul istikameti ile Ankara-Bolu istikameti tabelalarını son anda fark ediyor. Bu sebeple yanlış gişeye giren sürücüler ani fren yaparak geri geri gidip doğru gişeye girmeye çalışıyorlar. Bu durum hem trafik karmaşasına neden oluyor hemde ciddi kazalara davetiye çıkarıyor.

Diğer yandan Kaynaşlı TEM otoyolu kavşağına girildiğinde sürücülerin yanlış gişeden çıkması durumunda tekrar doğru yöne gitmesi mümkün olmuyor. Gişelerden çıkıldığında tekrar doğru yöne gitmek için D-100 karayoluna inilerek Üçköprü Köyü kavşağına kadar gitmek gerekiyor.

Tüm bu sorunlarla birlikte kavşak üzerinden tekrar geri istikamete gitmekte mümkün değil. Kavşağa girildiğinde direk TEM otoyoluna girmek zorunda kalınıyor. Bu da Kaynaşlı kavşağından köylere ulaşmak isteyen sürücüleri zor durumda bırakıyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Gişelerde, tabela, karmaşası,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı