Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 12:39 Bu haber 168 kez okundu
 
Gönderdeki bayrağı değiştirecek vatanseverler aranıyor
Türk Bayrağı, Türk vatanının dünyanın gelişmiş devlet karşısında verdiği bağımsızlık mücadelesini anlatan her Türk Vatandaşının en önemli değerlerinden bir tanesi ancak Kent Ormanı önünde bulunan Gönderdeki rengini kaybetmiş Türk Bayrağı ise görenlerin yüreklerini sızlatıyor.
Gündem Haberi


Gönderde bulunan rengini yitirmiş bayrağı değiştirecek ve şehitlerimizin aziz kanının renginde yeni bir bayrak koyacak bir vatansever yetkili aranıyor.


Türk Bayrağı hem temsil ettiği Türk Milleti hem de binlerce şehidin kanlarıyla sulanmış Türk Vatanının temsil eder. Rengini ise bu toprakları vatan yapmak için canlarını sakınmadan vermiş şehitlerimizin kanından alır. Ancak Kent Ormanı önündeki direkte dalgalanan Türk Bayrağının rengi solmuş, sürekli gönderde dalgalandığı için yıpranmaya başlamış.

Görenlerin yüreklerini sızlatan kent Ormanının etrafında yaşayan kalıcı konutlar sakinleri de Türk Bayrağının bu halini görmüş olacaklar ki, balkonlarına Türk Bayrağı ve Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafı bulunan Türk Bayraklarını balkonlarına asmışlar. 


Türk Bayrağının bu solmuş halini gören vatandaşlar isyan ederek, bayrağı değiştirecek bir yetkili arıyorlar.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Gönderdeki, bayrağı, değiştirecek, vatanseverler, aranıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İslamın temeli ahlak, ahlakın özü bilgi, bilginin özü akıldır…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı