Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 17:05 Bu haber 260 kez okundu
 
Hakem Heyetinin Yoğun Mesaisi
...
Haberi


Tüketici hakları Hakem Heyeti Ekim ayında yoğun çalışma ile yüzlerce şikayeti değerlendirerek karara bağladı.

Tüketici ile satıcılar arasında yaşanan sorunlarda en yetkili birim ve tüketicilerin yaşadığı sorunlara çözümler üreten Düzce İl Tüketici Hakem Heyeti yoğun mesaisine devam ediyor.

Bu kapsamda tüketicilerin aldıkları hizmet yada ürünlerde yaşadığı sorunlarla ilgili olarak başvurduğu Tüketici hakem heyeti, tüketicilerin sorunlarına çözümler bulmaya, ayıplı hizmet ve ürünlerin sağlamlarıyla değiştirilmesi noktasında çözümler üretmeye devam ediyor.

Düzce’de Ekim ayında tüketicilerin aldıkları ayıplı hizmet ve ürünler için kapısını aşındırdığı İl Tüketici Hakem heyeti İl Ticaret Müdürü Çiğdem acar başkanlığında toplanarak sorunlara çözümler aradı. Ekim ayı boyunca 400’den fazla şikayet dosyasını inceleyerek karar veren Tüketici Hakem Heyeti Kasım ayında da gelen şikayetleri değerlendirmeye deva ediyor. Yapılan şikayetlerde ise en çok hizmetlerde sorun yaşanması da gözlerden kaçmıyor. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Hakem, Heyetinin, Yoğun, Mesaisi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı