Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 18:30 Bu haber 136 kez okundu
 
Hayırlı olsun ziyareti
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz, geçtiğimiz haftalarda açılışı gerçekleştirilen Osmanlı Köy Butik Ekmek Fırının sahibi Reyhan Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Akçakoca Haberi


Yanmaz, ziyareti esnasında ilk olarak  Akçakoca - Ereğli Karayolu üzeri Ereğli caddesi Temar Petrol karşısındaki fırını ziyaret etti.  Reyhan ve İsmail Öztürk çifti, Nursen Yanmaz’la yaptıkları görüşmede  şu sözlere yer verdiler;  “10 çeşit ekmek üretilen Osmanlı fırınında, Osmanlı dönemine ait tatları bulmak mümkün.  Köy ekmeği, tam buğday ekmeği, Osmanlı ekmeği, çavdar ekmeği bunların arasında yer alıyor. Son derece modern Osmanlı Butik Ekmek Fırınımızda, önemsediğimiz en önemli madde elbette hijyen. Biz aile ortamında iş yapıyoruz. 

Ürün çeşitliliğinin yanında mamullerimizi seçerken de çok dikkat ediyoruz. En iyisini kullanmaya gayret ediyoruz. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiğimiz açılışımız sonrası dükkanımıza gelen Akçakoca Belediye Başkanımız Okan Yanmaz’ın gerçekleştirdiği ziyaret sonrası çok değerli eşleri Nursen Yanmaz’ın da ziyareti bizi çok mutlu etti. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” diye belirttiler. Nursen Yanmaz’da hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, bundan sonraki  süreçte bu tür ziyaretlerin sıklıkla gerçekleştireceklerini ve karşılıklı istişareler de bulunacaklarını söyledi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Hayırlı, olsun, ziyareti,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ahirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde fani dünyada bıraktığın eserlere kıymet verme.


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı