Haber Detayı
08 Eylül 2019 - Pazar 15:39 Bu haber 250 kez okundu
 
Hazır mısın Düzce?
Düzce Üniversitesi 30 Eylül’de kapılarını açacak. Binlerce yeni öğrenci Düzce’ye gelmeye heyecanlanırken, Düzceliler Üniversite öğrencilerini ağırlamaya hazır mı?
Haberi


Düzce, 2006 yılında açılan Üniversitesi ile günden güne gelişmeye devam ediyor. Her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapan Düzce Üniversitesi bu akademik dönemde 33 bin öğrenciye ev sahipliği yapacak. 30 Eylül’da kapılarını açacak olan Düzce Üniversitesi’nde tüm hazırlıklar tamamlandı. Fakat Düzce yeni gelecek öğrencilere tam olarak hazır mı bu bilinmiyor. Bu yılda geçen yıllar gibi bir çok İstanbul ve Ankara gibi şehirlerden Düzce’ye gelecek olan öğrenciler, Düzce’de metropol şehirlerde aradıklarını bulabilmek için çaba harcayacak. Ayrıca, öğrencilerin gelmesi ile birlikte ekonomik olarak da ciddi anlamda gelişme olması bekleniyor. Konuralp bölgesinde bulunan onlarca kafe ve restorantın dışında Düzce’de ki esnaflarda ekonominin artmasını bekliyor. Fakat, öğrencilere yönelik fiyatların da düzenlenmesi gerekiyor. Düzce buna şuanlık hazır değil gibi. İlerleyen süreç içerisinde öğrenciler için çeşitli hazırlıklar yapılması bekleniyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Hazır, mısın, Düzce?,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ayıpsız dost arayan dostsuz kalır.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı