Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 19:08 Bu haber 73 kez okundu
 
Helal Olsun Sana Kasapoğlu
Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Başkan Dr. Faruk Özlü tarafından başlatılan ?Bahar Temizliği Kampanyası'nı sürdürüyor.
Yaşam&Sağlık Haberi


65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce  Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün başlattığı, şehir merkezi ve çevresinde temizliğin sağlanması amacıyla yürütülen ?Bahar Temizliği Kampanyası' hız kesmeden devam ediyor. Konu hakkında  vatandaşları da teşvik etmek üzere harekete geçen Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu kendisine bağlı birimleri müdürleri ve personelleri ile birlikte Çamköy Mahallesi TOKİ konutlarında çöp topladı. Mahalle sakinleri ve özellikle çocukların ilgi gösterdiği etkinlik hakkında konuşan Kasapoğlu "yaşadığımız çevreyi temiz tutmak bizim asli görevimizdir. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya aktarmak için üzerimize düşeni yapmalı, onları da bu konuda eğitmeliyiz. Bakın biz burada örnek teşkil ettik, çocuklarımızın ilgisini çekti. Onlar bizim söylediklerimizi değil, yaptıklarımızı yapar. Bu nedenle önce kendimize çevre temizliği alışkanlığını kazandırmamız lazım. Değerli çalışma arkadaşlarıma böyle bir etkinlikte bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kasapoğlu ve beraberindekiler bölgede bulunan konutların bahçelerinde, ortak kullanım alanlarında ve çocuk parklarındaki çöpleri topladı. Daha sonra bölgede yaşayanlara çevreye duyarlılık konusunda daha hassas olmaları konusunda tavsiyelerde bulunarak mahalleden ayrıldılar.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Helal, Olsun, Sana, Kasapoğlu,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
"İşlediğiniz günahları gizlediğiniz gibi, iyilikleri de gizleyiniz "


Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı