Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 15:29 Bu haber 322 kez okundu
 
Hüdaver Başkana sürpriz
Düzce’de bütün toplantı, organizasyonlara, kutlamalara Düzce Belediyesi adına katılan Düzce Belediyesi’ni temsil eden Düzce Belediyesi’nin gülen yüzü Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli’ye belediye personeli sürpriz doğum günü hazırladı. Üzerinde mumları olan pastayı karşısında gören Hüdaver gösterişli şaşkınlığını gizleyemedi.
Haberi


Düzce Belediyesi’nin gülen yüzü, kutlamaların, etkinliklerin, törenlerin aranan siması, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli yapılan sürpriz doğum günü ile mesaisine başladı. Hüdaver Gösterişli için makam odasının önünde pastasını hazırlayan personeli, pastanın mumlarını yakarak Belediye Başkan Yardımcısı Gösterişli’nin odasına girdiler. Bu esnada yapacağı çalışmaları planlayan Hüdaver Gösterişli, mumları yanan pastayı görünce önce büyük şaşkınlık yaşadı. Ardından da mutlu olan Hüdaver Gösterişli, sağlıklı, Düzce’nin huzura erdiğini, yatırımların bol olacağı bir hayat diledi.
Ardından açıklama yapan Hüdaver Gösterişli, “Arkadaşlarım bana böyle bir sürpriz yaptılar. 6 Eylül’ü unutmamışlar sağolsunlarpastaya ile odaya girince önce şaşırdım ama unutmadıkları için sevindim. Herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Hüdaver, Başkana, sürpriz,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kadınları okutunuz, kadını okutmayan millet yükselemez…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı