Haber Detayı
01 Temmuz 2020 - Çarşamba 18:40 Bu haber 138 kez okundu
 
İhtiyaç Sahibi Aileleri Tebessüm Ettirdiler
...
KÜLTÜR&SANAT Haberi


Düzce Tebessüm Derneği yardım çalışmalarına hızla devam ediyor. Yardımlar kapsamında sadaka kurban kemsi gerçekleştiren dernek üyeleri, kestikleri sadaka kurbanların etlerini de köylerde ihtiyaç sahibi ailelere dağıttı.

Düzce’de ihtiyaç sahiplerine yardım etmek, ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalar yapan Düzce Tebessüm Derneği, yaptığı yardımları da ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Yardımlar kapsamında sadaka kurbanı olan bağışçılar ile iletişime geçen Tebessüm Derneği Yönetimi, muhtarlar, köy okulu öğretmen ve idarecileri ile köy camii imamlarının yardımıyla belirledikleri ailelere bağışçılarından aldıkları sadaka kurbanları keserek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar.

Düzce Tebessüm Derneği Başkanı Cem Doğan Cebeci; “Düzce Tebessüm Derneği olarak Düzce Merkez ve İlimize bağlı ilçe, mahalle ve köylerinde Muhtarlarımızla organize olarak ihtiyaç sahibi ailelerimize Sadaka Kurbanlarımızın dağıtımlarını 3 ekibimizle sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat ederek gerçekleştirdik. Bağışçılarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Düzce Tebessüm Derneği yardımlar kapsamında 6 ilçede köyleriyle birlikte 110 aileye ulaşarak sadaka kurban eti dağıtımını da gerçekleştirdi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: İhtiyaç, Sahibi, Aileleri, Tebessüm, Ettirdiler,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Öldükten sonra yaşamak isterseniz, kalıcı bir eser bırakınız.


HZ.ALİ (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı