Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 18:40 Bu haber 74 kez okundu
 
İki listeden bir yönetim çıktı
Düzce Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nda haftasonu seçim heyecanı yaşandı. Muhasebeciler ve mali müşavirler, iki liste ile gittikleri seçimlerin ardından liste hazırlayan 2 isimde yönetime girerken Cem Yıldırım listesinden 3 isi,m ile Birok Aksu listesinden 2 isim de yönetime girdi.
Gündem Haberi


Düzce Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası haftasonu seçim heyecanı yaşadı. 255 Üyesi bulunan Odada Birok Aksu ve Cem Yıldırım’ın hazırladığı listelerdeki 5 isim yönetime girdi. Cem Yıldırım listesinde bulunan Yıldırım ile Fatma Çetin, Eyüp Durdu ile Birol Aksu listesinden Aksu ile birlikte Sezgin Coşar, yönetim kuruluna girdi. Odanın başkanın belirlenmesi ise bu hafta içinde seçilen isimlerin kararı ile olacak.

Seçimler esnasında konuşan Cem Yıldırım ve Birol Aksu, seçimler ile ilgili olarak konuşurken, iki aday da birbirlerine başarılar diledi.

Düzce SMMM Odası Eski Başkanı Remzi Günal ise yapılan seçimlerde 255 üyenin oy kullandığını dile getirerek; yeni seçilecek başkan ve yönetim ile birlikte odanın üyeleri i,çin çalışmaya devam edeceğini dile getirdi.  

Seçimlerin sonunda ise iki listeden 5 kişilik yönetim kurulu seçimi gerçekleşti.       

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: İki, listeden, bir, yönetim, çıktı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı