Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 18:40 Bu haber 225 kez okundu
 
İki listeden bir yönetim çıktı
Düzce Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nda haftasonu seçim heyecanı yaşandı. Muhasebeciler ve mali müşavirler, iki liste ile gittikleri seçimlerin ardından liste hazırlayan 2 isimde yönetime girerken Cem Yıldırım listesinden 3 isi,m ile Birok Aksu listesinden 2 isim de yönetime girdi.
Haberi


Düzce Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası haftasonu seçim heyecanı yaşadı. 255 Üyesi bulunan Odada Birok Aksu ve Cem Yıldırım’ın hazırladığı listelerdeki 5 isim yönetime girdi. Cem Yıldırım listesinde bulunan Yıldırım ile Fatma Çetin, Eyüp Durdu ile Birol Aksu listesinden Aksu ile birlikte Sezgin Coşar, yönetim kuruluna girdi. Odanın başkanın belirlenmesi ise bu hafta içinde seçilen isimlerin kararı ile olacak.

Seçimler esnasında konuşan Cem Yıldırım ve Birol Aksu, seçimler ile ilgili olarak konuşurken, iki aday da birbirlerine başarılar diledi.

Düzce SMMM Odası Eski Başkanı Remzi Günal ise yapılan seçimlerde 255 üyenin oy kullandığını dile getirerek; yeni seçilecek başkan ve yönetim ile birlikte odanın üyeleri i,çin çalışmaya devam edeceğini dile getirdi.  

Seçimlerin sonunda ise iki listeden 5 kişilik yönetim kurulu seçimi gerçekleşti.       

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: İki, listeden, bir, yönetim, çıktı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Nankör bir evlada sahip olmak, yılan dişinden daha acı verir.


Shakespeare
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı