Haber Detayı
10 Kasım 2020 - Salı 17:12 Bu haber 172 kez okundu
 
İlhami Caboğlu: Zaten istifa etmişlerdi
...
SİYASET Haberi


Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, Birol Şahin'in kongreden gönderilmesi ve MHP'li meclis üyelerinin istifa etmesinin ardından açıklamalarda bulundu. Caboğlu: " Kongrede bende oradaydım. Birol başkana uzattığınız mikrofonu bana da uzatmanızı isterdim. Bu istifa eden arkadaşlar zaten Birol Şahin partiden ihraç ettiğinde görevlendiren istifa eden arkadaşlar. Yani istifa eden bu isimler zaten partiden değillerdi. 

Yarın kongrede olmasın. Kongre sonrası bu konuları bir oturup konuşalım dedik. Kardeşine söyledik bunları sanırım kendisine iletmemiş. Biz Akçakoya gittik o ara bizim belediye Meclis üyesi Ayhan abi bize Birol Başkan burada dedi. Bende Birol Başkanı aradım hemen. Sayın başkanım genel Başkan yardıcımla kongrede beraberim. Sizin orada olmanızla ilgili daha sonra kaynaşlıya yapacağımız hizmetle ilgili değişiklik olabilir. Kongre sonrası bunu oturup konuşalım dedim. Tekrardan Birol başkana söyledim. Değerli başkanım sen bizim başkanımızsın çiçeğini göndermişsin nezaketen. Hemen hemen bütün basında Birol Başkanı kongreye davet etmedi gibi yansıdı. 
Ama burada bir yanlış anlaşılmadan sebep yanlış yerlere gitti. Sonra ben anladım tamam deyip telefonu kapattı yüzüme. Sonra ben merkez ilçe başkanını aradım ve nezaketen Birol Şahin’i yol edin dedim. Doğan kardeşimiz oradaki ses kayıtlarıyla ilgili her şeyi söyleyecek. 
Bunlar orada yaşandı biz yaşanmadı demiyoruz. Birol Başkanı ben davet ettim. Düşünün ki eğer aramızda bu hatır var ki davetime icabet etmiş. Ben sizi aramışım. Yakışan ne olurdu? Tamam başkanım ben sizden telefon bekliyorum deyip salondan ayrılmaktı. Baki Yılmaz’ın söylemesi ters gelmiş olabiliriz. Benim niyetim iyi ki Birol Başkanı oraya davet etmişim. Eğer Birol Başkan benim telefonumu beklemiş olsaydı. Kongredeyken daha benim önüme bir haber koyuldu. Biz daha kongreden ayrılmamışken Başkan röportaj vermiş. Eğer bu olmasaydı biz kongre sonrası kendisiyle oturup konuşacaktık. Salonda başlamışsınız şov yapmaya sonra gidip yine şov yapmaya devam ediyorsunuz. Ben kaynaşlıda hizmet etmek konusunda ne yapmam gerekiyorsa yine yapmak isterim. Birol Başkan ile tabii ki yeniden görüşeceğim. 
Bazı belediye başkanlarının yaptığı gibi yaptığımız hatırlarım göstermeyi bizler de biliriz. Ama bizim düşüncemiz bir elin verdiğini diğer el görmeyecek. dedi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: İlhami, Caboğlu:, Zaten, istifa, etmişlerdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ehil insana canım feda olsun; Ayağı öpülse öperim onun. Bir de git ehil olmayanla konuş: Cehennem ne imiş görmüş olursun…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı