Haber Detayı
17 Mart 2020 - Salı 21:20 Bu haber 93 kez okundu
 
İş Kurumu Müdürlüğü’nden Açıklama
...
Ekonomi Haberi


Düzce Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklama ile vatandaşların iş ve işlemlerini internet sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirebileceklerini açıklandı.

Küresel çapta yayılan Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) ile ulusal düzeyde yürütülen mücadele kapsamında birçok kurum önlemini aldı.

Bu kapsamda Düzce Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü de virüs tehlikesine karşı evlerinde kalmayı tercih eden vatandaşlar için online ödeme kolaylığı sağladı.

Tedbir amacıyla evlerinde kalmayı tercih eden vatandaşlar İŞKUR ile ilgili; İŞKUR’a kayıt işlemleri (iş arayan-işveren), İŞKUR ilanlarını görüntüleme, ilanlara başvuru yapma (iş arayan), İŞKUR’a eleman ilanı verme (işveren), İşsizlik Ödeneği Başvurusu yapma (iş arayan), İŞKUR profil güncelleme (iş arayan) , İŞKUR kayıt belgesi alma (iş arayan) iş ve işlemlerini internet üzerinden online olarak gerçekleştirebilecek.

İŞKUR tarafından yapılan açıklamada iş ve işlemleri, E-Devlet ve https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden online olarak, ALO 170 hattı üzerinden ise telefon ile yapabilecek

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: İş, Kurumu, Müdürlüğü’nden, Açıklama,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bu dünya çalışma yeridir. Ücret alınacak yer, ahirettir.


İMAM-I RABBANİ (R.A)
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı