Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 19:35 Bu haber 204 kez okundu
 
İstanbul’da sergi açıyor
...
Kültür&Sanat Haberi


Kendine özgü geliştirdiği katı sanatını hat eserlerine uyarlayan ve yaptığı çalışmaları bir çok devlet büyüğüne hediye edilen Düzceli sanatçı Hayrullah Altay, bu yıl da sergisini 26 Nisan Cuma günü saat 18:00’da Üsküdar Bağlarbaşı kongre Kültür Merkezi'nde açacak. 


Yaklaşık 50 adet çalışmayla sergisini açacak olan Altay, 10 gün süreyle çalışmalarını İstanbul'u sanatseverlerin beğenisine sunacak. 


Ülke genelinde çeşitli sergi salonu, AVM ve festivallerde 20'yi aşkın kişisel sergi açan ve bu anlamda Düzce’nin gönüllü kültür elçisi sayılan Altay, çalışmalarının ziyaretçiler nezdinde büyük beğeni topladığını, bunun da kendisini çok memnun ettiğini belirterek her sergisinin bir sonraki çalışmaları için sıçrama tahtası olduğunu, ömrü ve sağlığı elverdikçe, çalışmalarına devam edeceğini söyledi. 


Altay'ın Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde açacağı sergi 26 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arası ziyaret edilebilecek. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: İstanbul’da, sergi, açıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İmana gel ki, elemden emin olasın. Kadere teslim ol ki selamette kalasın.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı