Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 17:44 Bu haber 1354 kez okundu
 
İşte AK Parti'den Düzce Belediye Başkan Aday Adayları!
Bu haber Düzce Takip haber portalının özel haberidir!
Siyaset Haberi


AK Parti'de aday adaylığı başvuruları 16 Kasıma kadar uzatıldı. Fakat bugün sona erecek düşüncesinde olan 6 aday adayı resmen partiye giderek aday adaylığı başvurularını gerçekleştirdi. Düzce Takip Haber Portalı isimleri sizler için araştırdı. 

İLK ADAY ADAYI MURAT CAYMAZ

Görüntünün olası içeriği: Murat Caymaz, takım elbise

AK Parti'den ilk aday adaylığını Eski Düzce Belediye Başkan Yardımcısı ve Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Murat Caymaz yaptı. Mehmet Keleş döneminde başarılı Belediye Başkan Yardımcılığını üstlenen Murat Caymaz, AK Parti Düzce İl başkanlığına giderek aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. 

ORHAN AYDIN

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar

AK Parti'de daha önce bir çok kez Belediye Başkanlığı ve Milletvekilliği için aday adaylığını koyan Oray Diyaliz ve Oray Medya'nın sahibi Orhan Aydın'da aday adaylığını açıklayan isimlerden birisi oldu. AK Parti Düzce İl Başkanlığı'na giderek İl Başkan vekili Özgür Bergut'a belgelerini teslim eden Orhan Aydın: ' Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Düzce Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurumu yaptım. Amacım insana hizmet. Hayırlısıyla' dedi. 

AZİZ AKSOY

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

AK parti'den bir diğer Belediye Başkan Aday adayı ise Aziz Aksoy oldu. Aziz Aksoy sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: ' Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan açık ve net bir şekilde '' liyakat sahibi, hoşgörüden uzak olmayan, gönüllere girebilecek, sicili temiz, şaibeye bulaşmamış ve ahlaki değerlere önem veren adaylar arıyoruz '' dedi.Bu sebeple devlet ve belediyecilikdeki 30 yıllık deneyimimle Düzce Belediye Başkanı Ak parti aday adaylığı başvurumu yaptım.' dedi. 

YUSUF ERCAN

Konuralp'in son belediye Başkanı olarak tarihe adını yazdıran Yusuf Ercan'da Düzce belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu resmen yapan isimlerden birisi oldu. Yusuf Ercan'ın Konuralp'te gerçekleştirdiği çalışmaları Düzce genelinde de yapmak istediği için aday adayı olduğu öğrenildi. 

OSMAN ÇAKIR

Eski Düzce Milletvekili Osman Çakır'da bugün resmen başvurusunu gerçekleştirerek aday adaylığını açıklayan isimlerden birisi oldu. 

SALİH PAK 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, oturuyor, sakal ve açık hava

Bugün AK parti'den Salih pak'da resmen aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Mimar Salih Pak'da yarışta bende varım diyenlerden oldu. Pak yaptığı açıklamada: ' Yoğun iş tempomuz nedeniyle siyasi arena da bugüne kadar aktif bir rol almayışımız siyasi süreçlerin takibini hiçbir zaman engellememiştir. Gelişen siyasi gidişat mühendislik ilmiyle hareket edilen bir hizmet anlayışının memleketimde daha uygun sonuçlar doğuracağı düşüncesinin doğruluğunu maalesef pekiştirmiştir. Şahsımında göreve aday olma sorumluluğunu ortaya çıkarmıştır. Rabbim nasip eder de niyetim daim olursa rızasını kazanacağım yolda eylesin. Rıza göstermediği yollara düşürmesin. Aday adaylığımız memleketimize hayırlı olsun.' dedi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: İşte, AK, Parti'den, Düzce, Belediye, Başkan, Aday, Adayları!,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kötü adın çirkinliği harften, deniz suyunun acılığı kap’tan değildir…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı