Haber Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 19:28 Bu haber 134 kez okundu
 
İtfaiyeciler öğrencilerle buluştu
...
Eğitim Haberi


25 Eylül 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye haftası etkinlikleri çerçevesinde Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, belediye meydanında stand açtılar. 

Öğrencilere, itfaiyeciler yaptıkları mesleği detayları ile anlattılar.
İtfaiye Haftası düzenlenen etkinliklerle başladı. Haftanın ilk gününde ise Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekipler yangın ve kurtarmada kullandıkları cihaz, alet ve makinaları Belediye önünde açtıkları standlarda Düzcelilere sergilediler. 

İtfaiyecilerin standlarına öğrenciler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli’nin açtığı standları gezen öğrencilere İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman ve itfaiyeciler bilgiler verdiler.

 
İtfaiyeciler ayrıca öğrencilere, yangın anında yapılması gerekenler hakkında da bilgiler verdiler. İtfaiye haftası, hafta boyuı düzenlenecek çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: İtfaiyeciler, öğrencilerle, buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Allah'a hakiki abd olan, başkalarına abd olamaz.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı