Haber Detayı
14 Eylül 2021 - Salı 15:52 Bu haber 147 kez okundu
 
İyi Parti'den Öğrencilere Destek
...
SİYASET Haberi


İyi Parti Düzce Teşkilatları teşkilat mensuplarınca belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere ve öğrencilere araç ve gereç desteği sağlıyor. 

İyi Parti Düzce Teşkilatları pandemi sonrası yüz yüze eğitimin başlaması ile beraber, daha önceki yıllarda olduğu gibi, bu yılda teşkilat mensuplarınca belirlenen ailelere ve öğrencilere eğitim araç ve gereç desteği veriyor. 


İyi Parti Düzce Teşkilatları adına konuşan İl Başkanı Yunus Özay Er, “ Öncelikle İyi Parti Teşkilatları olarak yeni eğitim öğretim yılının sağlıklı , başarılı ve huzurlu geçmesini diliyoruz. Yüz yüze eğitimin önemine inanan insanlar olarak pandemi dönemi yaşanan uzaktan eğitim süreci sonrası başlayan yeni eğitim yılında ekonomik şartların zorluğunun da bilincinde olan insanlar olarak ailelere destek  olmaya gayret ediyoruz.   Çorbada bizim de tuzumuz olsun düsturu ile ailelere ve öğrencilere ulaşmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımız bir çok aile belirledi ihtiyaç sahibi olan. Bu ailelerimizin çocuklarının okul araç ve gereçlerini karşılamak için çalışma yapıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: İyi, Parti'den, Öğrencilere, Destek,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Altını görünce her şey boyun eğer, demir kollu terazi de olsa.


SADİ
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı