Haber Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 18:28 Bu haber 469 kez okundu
 
Kabaoğlu: Sizleri unutmayacağım
...
YAŞAM&SAĞLIK Haberi


Tarım ve Orman İl Müdürlüğü olarak görev yapan Harun Kabaoğlu geçtiğimiz aylarda Bakanlık nezdinde Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne çağırılmış burada çalışmalarını yapmıştı. 26 Haziran itibari ile resmi gazetede yayınlanan kararname ile İl Müdürlüğü görevinden alınan Kabaoğlu Tarım ve Orman Uzmanı olarak atandı. 6.5 yıllık Düzce kariyerinin ardından Harun Kabaoğlu Düzcelilere veda mesajı yayınladı. 

İşte O Mesajı:

DEĞERLİ DÜZCELİLER

18 Haziran 2012 tarihinde Düzce’de başlamış olduğum İl Müdürü görevimi 26 Haziran 2019 tarihinde resmi gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesine istinaden tamamlayarak, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne Tarım ve Orman Uzmanı olarak atanmış bulunmaktayım. 
Bakanlıkta görev aldığım 7 aylık geçici görev haricinde, Düzce’de yaklaşık 6,5 yıldır aktif olarak İl Müdürü olarak yapmış olduğum görev süresi içerisinde, öncelikle bana bu görevi layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, birlikte çalışma imkanı bulduğum tüm bakanlarıma, valilerime, milletvekillerine, belediye başkanlarına, il genel meclisi başkan ve üyelerine, Düzce Üniversitesi’nin değerli akademisyenlerine, çok değerli çalışma arkadaşlarıma, başta ziraat odaları olmak üzere tüm tarım paydaşlarına ve değerli çiftçi kardeşlerime, çok değerli basın çalışanlarına, muhtarlarıma, kamu kurum ve kuruluşlarının değerli yönetici ve çalışanlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve bizlere her türlü desteği veren isimsiz kahramanlara yürekten teşekkür ediyorum. 
Düzce’de görev yaptığım süre içerisinde adaletten ve hak yolundan ayrılmadan görevimizi yapmaya çalıştık. Her zaman doğruluktan, haklıdan ve mazlumdan yana olduk. Hiç kimseyi ayırmadık, herkese eşit davrandık. Akçeli işlere hiç girmedik. Tamamıyla şeffaf bir yönetim anlayışı sergiledik. İl ve İlçe müdürlüklerindeki çalışma arkadaşlarımla çok uyumlu bir şekilde çalıştık. Onların sayesinde önemli başarılara hep birlikte imza attık. Düzce en genç il olmasına rağmen kurumsal olarak çok mesafe aldık. Sizlere huzurlu ve güzel bir kurum bırakarak ayrılıyorum. Bizden sonra görev alacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Çiftçilerimizin alın terinin karşılığını almaları için nerede görev alırsak alalım elimizden gelen her türlü katkıyı yapmaya devam edeceğim. 
Benim bir hakkım varsa helal ediyorum. Sizler de helal ediniz. Sizleri asla unutmayacağım. Allah hepimizin yardımcısı olsun. 
Allahaısmarladık DÜZCE.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Kabaoğlu:, Sizleri, unutmayacağım,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Her kanat denizi aşamaz…


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı