Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 13:31 Bu haber 138 kez okundu
 
Kaldırımlar Yeniden İnşa Ediliyor
Düzce’de yayalar için kabus olan yaya kaldırımlarını yeniden yapılıyor. Ara sokaklar dahil Düzce’nin en yoğun yaya trafiği olan sokak ve caddelerine Düzce Belediyesi tarafından düzenleme getiriliyor.
Düzce Belediyesi Haberi


 

Düzce’de yayaların yollardan yürümesine neden olan bozuk yaya kaldırımları Düzce Belediyesi tarafından kalıplar üzerine yeniden yapılıyor. Hatta bozuk olan birçok sokağın kaldırımları da elden geçirilerek yeni baştan yapılıyor. 

 

Yeniden elden geçirilen yaya kaldırımları ile yayalar, kaldırımdan yürür mü bilinmez ancak kaldırımlar yeni haliyle sokaklara daha konforlu yürüyüş imkanı veriyor. Yolların genişliğine göre yapılan kaldırımlar bu haliyle Düzce’nin kanayan yarası olan kaldırımlara araç park etmenin de önüne geçecek gibi duruyor.

 

Yeni kaldırım çalışması hakkında yorum yapan vatandaşlar; “Kaldırımlar bu halleriyle oldukça kullanışlı oldu. Yolların genişliğine göre de ayarlanıyor. Kaldırımlar bu haliyle Düzce’ye güzellik katacak” dediler.  

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Kaldırımlar, Yeniden, İnşa, Ediliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İnsanlara akılları ölçüsünde söz söyleyiniz.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı