Haber Detayı
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 11:19 Bu haber 116 kez okundu
 
Kanatsız meleklere özel ziyaret
...
YAŞAM&SAĞLIK Haberi


Korona virüs salgının canla çalışan, hastalarla sürekli ilgilenerek kendi hayatlarını hiçe sayan hemşirelerin günü için Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek hemşirelerin haftasını kutladı. 

  Korona virüs salgınında can siperane çalışma sergileyen, ve hastalarla kendi hayatlarını, yaşamlarını hiçe sayarak ilgilenen hemşireler, günlerini pandemi tedbirleri altında kutluyor. Sağlık İl Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’da kanatsız melekleri unutmadı.

Hemşireler Haftası dolayısıyla, Dr. Yılmaz, hastaneleri ve sağlık kuruluşlarını gezerek kutladı. Dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan binlerce insanın ölümüne yol açan binlerce insanın hayatını kaybetmesine yol açan korona virüs salgını ile kendi hayatlarından vazgeçerek mücadele eden, yaşantılarını, sevdiklerini bir kenara bırakarak COVİD-19 Hastalarını iyileştirmek için çabalayan hemşireler günlerini korona virüs tedbirleri altında kutlamaya çalışıyor. Kanatsız melekler, bir taraftan hastalara verilen ilaç tedavilerini yapmaya çalışırken bir taraftan da kendi sevdiklerine korona virüs bulaştırmamak için yaşantılarını bir kenara bırakıyor.  Bu çalışma şekliyle 11 Mart 2020’den bu yana gecesini gündüzüne katarak çalışan hemşireler, günlerini de yine pandemi dolayısıyla törenlerden uzak kendi aralarında kutluyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Kanatsız, meleklere, özel, ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Gülün dikene katlanması onu güzel kokulu yaptı…


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı