Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 17:18 Bu haber 182 kez okundu
 
Karayollarının hatasını Birol Başkan Çözdü
...
Kaynaşlı Haberi


Kaynaşlı Gişelerinde yapılan üst geçit çalışmaları geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Ama yapılan çalışmada Darıyeri Yörükler ve Şimşir mahallelerine geçiş sorunu vardı. Sorunun çözümünü Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin yaptı. 


Karayolları tarafından yaklaşık 1.5 yılda yapılan Kaynaşlı Gişeleri bağlantı yolu ve köprüsü sorunları da beraberinde getirmişti. Şimşir mahallesi girişi ile Darıyeri Yörükler Köyü’nün girişi kapatılmış, bölgeye ulaşım çok uzak noktalardan yapılmıştı. Hatta geçici olarak Asar suyunun üzerine köprü kurulmuş, buda yıkılmıştı. Tekrar yapılan geçici köprü yine sorunlar oluşturmuştu. 

Konu ile ilgili olarak girişimlerini hızlandıran Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, otoban köprülü kavşağın bulunduğu noktada Darıyeri Yörükler ve Şimşir Mahallesi’ne geçiş için köprü ve alt geçit çalışması başlattı. Yapılan çalışmalar kapsamında yolun büyük bir kısmı tamamlandı. Alt geçitte asfalt öncesi son çalışmalar yapılırken, asfalt kısa süre içerisinde dökülmesi bekleniyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Karayollarının, hatasını, Birol, Başkan, Çözdü,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Allah'a hakiki abd olan, başkalarına abd olamaz.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı