Haber Detayı
14 Haziran 2019 - Cuma 14:31 Bu haber 92 kez okundu
 
Karnesini hasta yatağında Vali’nin elinden aldı
...
Gündem Haberi


Tüm Yurtta olduğu gibi Düzce’de tatil zili çaldı. Rahatsızlığı sebebiyle hastanede tedavi gören 14 yaşındaki Özge Nefes karnesini Vali Zülkif Dağlı’nın elinden hastanede aldı. Özge Nefes, gelecekte sağlıkçı olacağını söyledi. 2018-2019 Eğitim Öğretim dönemi tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de sona erdi. Milyonlarca öğrenci bugün karnesini alarak uzun bir tatile ‘Merhaba’ dediler. Düzce Valisi Zülkif Dağlı, rahatsızlığı sebebiyle Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavi gören ortaokul son sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Özge Nefes karnesini hasta yatağında karnesini verdi.

 Liseye geçen Özge Nefes çok mutlu olduğunu belirterek “Hereksin burada olup destek vermesi çok güzel” dedi.

 Vali Zülkif Dağlı ise “Özge kızımız ortaokulu bitirdi. İnşallah liseye başlayacak eylül ayında. Bu arada sağlık ile ilgili sorunlarını çözüp sağlıklı bir şekilde liseye başlamış olacak. İnşallah tedavisi de iyi gider. Hastanemizde ara ara misafir olma zorunluluğu var. İşin okul ile ilgili kısmı bitmiş sağlık ile ilgili kısmı kalmış. İnşallah Özge kızımız daha iyi olacak” diye konuştu.

Diyabet tedavisi gören ve gelecekte sağlıkçı olmak isteyen Özge’yi ailesi de tebrik etti.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Karnesini, hasta, yatağında, Vali’nin, elinden, aldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bu uçsuz bucaksız dünya içinde, bil ki, mutlu yaşamak iki türlü insana vergi: Biri iyinin kötünün aslını bilir, öteki ne dünyayı bilir, ne kendini…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı