Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 13:24 Bu haber 145 kez okundu
 
Kermeste 75 Bin TL toplandı
17-18 Temmuz tarihlerinde meydana gelen su taşkını ve heyelan felaketi sonrasında Anıtpark meydanında 3 gün gerçekleştirilen birlik ve beraberlik kermesinde toplanan miktar belli oldu.
Gündem Haberi


Düzce Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş, MHP Kadın Kolları, CHP Kadın Kolları, İyi Parti Kadın Kolları başta olmak üzere siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının destekleri ile geçtiğimiz günlerde anıtpark meydanında 17-18 Temmuzda meydana gelen su taşkını ve heyelan felaketi için kermes düzenlenmişti. 3 gün boyunca düzenlenen birlik ve beraberlik kermesinde toplanan miktar belli oldu. 75 bin TL’nin toplandığı etkinlikte elde edilen gelir Düzce Valiliği kanalıyla İlçe kaymakamlıklarına gönderilecek. Kaymakamlıklar aracılığı ile de ihtiyaç sahibi ailelere belli miktarda destek verilecek. 

Oluşturulan banka hesap numarasına ise bağış kabulü devam ediyor. Kurulan bağış komisyonunca yapılan açıklamada: ‘ Yardımlarınıza devam ederek ihtiyaç sahibi ailelerimizi kadın bakışı anne adaletiyle ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıca makbuz karşılığında şehrin belirli noktalarında bağışlarınız için stant kuracağız. İlerleyen günlerde bağış stantlarımıza gelerek sizlerde afetzede ailelerimize destek olabilirsiniz’ denildi. 

İşte Oluşturulan Hesap Numarası
IBAN NO:  TR12 0001 0000 5464 8585 6750 01 
Banka: Ziraat Bankası - 54-Düzce Şubesi 
Hesap Adı: Komisyon Düzce Yardım

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Kermeste, 75, Bin, TL, toplandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Avcı değilsin; avdan bahsetme! Okumadığın bir şeyi tefsir etme. Eğer hakikat üstadı senden mana sorarsa; kendi gördüğünü anlat; Pirini gördüğünü değil…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı