Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 17:05 Bu haber 399 kez okundu
 
Keşir'e vatandaştan göndermeli cevap!
Geçtiğimiz günlerde “baba ocağı” dediği Merkeze bağlı Kavakbıçkı köyünü ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Ayşe Keşir’e vatandaştan mesaj var. Keşir’in sosyal medyadan yaptığı paylaşımın ardından bir videoyu paylaşan vatandaş, Kavakbıçkı köyüne giderken Aydınpınar’dan geçen Keşir’in köyün patates tarlasına dönen yolunu görerek hiç rahatsız olup olmadığını sordu.
Gündem Haberi


Ak Parti, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, hafta sonunda “baba ocağı” dediği merkeze bağlı Kavakbıçkı köyüne giderek burada vatandaşlarla bir araya geldi, sohbet etti. Keşir, ziyaretini “ beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar” şeklinde sosyal medya sayfasında paylaşırken , bu paylaşımın ardından vatandaştan manidar bir paylaşım geldi.

Düzce’nin bir çok köyü asfalta hasret giderken, vatandaşın yaptığı paylaşım da yine yol sorunu ve beklentisi ile ilgiliydi.

“ Patates tarlası görmek isteyen Aydınpınar köyü Yavuz sokağa gelsin, Seçim yaklaşırken oy için gelirsiniz” şeklinde paylaşımda bulunan vatandaş, yolun köstebek yuvası kendi tabiri ile patates tarlası halini görüntüleyerek paylaştı.

Konunun Keşir ile olan ilgisi ise, Kavakbıçkı köyüne giden vekilin Aydınpınar köyü yolundan geçmesiydi. Vatandaş, bu yoldan geçen bir milletvekilinin yolun durumunu görerek hiç mi içinin sızlamadığını sorarken, bu kötü halini gördüğüne inandığı Keşir’in yolun yapılması için bir girişimde bulunup bulunmayacağını da merak ettiğini dile getirdi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Keşir'e, vatandaştan, göndermeli, cevap!,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kötü adın çirkinliği harften, deniz suyunun acılığı kap’tan değildir…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı