Haber Detayı
10 Aralık 2020 - Perşembe 11:04 Bu haber 169 kez okundu
 
Kış Şartlarında Zorluk Yaşayan Çocuklara Destek
...
EĞİTİM Haberi


Düzce Memur-Sen 10 Aralık Dünya İnsan Hakları günü dolayısı ile Düzce’de bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında kış şartlarında yaşayan çocuklara destek verilecek. 

  10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısı ile Düzce Memur-Sen yardım kampanyası başlattı. Kış şartlarında zorluk yaşayan çocuklara ulaşmak için şimdi destek zamanı sloganı ile yola çıkan Düzce Memur-Sen, yardım kampanyası ile çocuklara bot, mont, atkı, bere gibi yardımlarda bulunacak.

Düzce Memur-Sen Başkanı Ömer Faruk Çelebi yaptığı açıklamada: “ 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında bir yardım kuruluşunun başlattığı kampanyaya Düzce’den destek veriyoruz. Rotamız iyilik yükümüz insanlık diyoruz. Çocuklar başta olmak üzere herkesin insanca haklara sahip olabilmesi için rotamız iyilik, yükümüzde insanlık var. 81 ilden tırlarla yola çıkılacak. Bizde Düzce’de bu yardıma destek vermek için Düzce Memur-Sen olarak kampanya başlattık. Kış şartlarında zorluk yaşayan kardeşlerimize şimdi daha fazla destek zamanı” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Kış, Şartlarında, Zorluk, Yaşayan, Çocuklara, Destek,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Taş avı öldürmez ve düşmanı helak etmez, ancak göz çıkarır ve diş kırar.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı