Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 20:22 Bu haber 148 kez okundu
 
Kısa sürede bitirildi
...
Gündem Haberi


400 yataklı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ile Sağlıklı Yaşam Merkezinin otopark kapasitesinin arttırılması amacıyla başlatılan çalışmalar bitirildi. Hem vatandaşlar için otopark alanı oluşturuldu hemde modern hastane yanında ki kötü görüntü ortadan kalktı. 


İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ın girişimleri ile Aziziye Mahallesi’nde ki 400 yataklı hastanenin yanında bulunan ve toprak yığınlarıyla kaplı 3 bin 290 metrekare alanın 138 araçlık otopark yapılması için Şubat ayında başlatılan çalışmalarda sonra gelindi.

2 ay gibi kısa sürede tamamlanan çalışmalarla vatandaşların yaralanabileceği ve hem Atatürk Devlet Hastanesi hemde Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne hizmet edecek otopark tamamlandı. Modern hastanenin ve binaların arasına yakışmayan toprak yığının kaldırılması ile ortaya ise modern bir görüntü çıktı. 


 


Düzce’de göreve başladığı günden bugüne kadar Düzce için elinden geleni yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz bir çok önemli çalışmaya imza attı. Düzce’ye sağlık alanında yeni hizmetler kazandıran Yılmaz, kamuoyunda da takdir görüyor.

HABER TEZCAN SOLMAZ -SELÇUK AKYOL

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Kısa, sürede, bitirildi,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Özünle, gözünle, sözünle işinde ol…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı