Haber Detayı
26 Ağustos 2019 - Pazartesi 18:51 Bu haber 190 kez okundu
 
Koca Çınar'a Sahip Çıktılar
Koca Çınar Yaşasın kampanyası ile yola çıkılan Düzcespor Yardım Gecesi dün akşam Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Spor Haberi


 

Geceye, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Düzcespor Kulüp başkanı Celal Kasapoğlu ve Dr. Cengiz Tuncer, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Mensur Bilgin protokolde yer alırken futbolcular ve Kırmızı Şimşekler taraftar grubu geceye destek vermek üzere salondaki yerlerini aldılar.

Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kaya’nın sunumunu yaptığı yardım kampanyasında, Düzcespor Eski Başkanı ve gazeteci İhsan Çetin, Öncü Medya Genel Müdürü ve Sportmence programının yapımcısı Murat Yavuz ve Gazeteciler Cemiyeti Düzce Başkanı Erol Tayhan, konuşmalarıyla destek verdi.

Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kaya’nın yaptığı açılış konuşmasının ardından söz alan, Düzcespor Kulüp Başkanı Celal Kasapoğlu, dedesi merhum Celal Kasapoğlu’nun Düzcespor uğruna Denizli’den dönerken elim bir trafik kazası sonrası hayatını kaybettiğini belirterek, “Kendimize inanarak bu yola çıktık. Böyle de ilerleyeceğiz. Kaç kişi olduğumuzun, ne kadar kalabalık olduğumuzun bir önemi yok. Önemli olan inanarak bu yolda yürümek. Yürümeye de devam edeceğiz.” dedi.

Sahneye çıkarak konuşmalarını yapan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, bu gecenin organize edilmesinde ve Düzcespor’un daha iyi noktalara gelmesinde büyük çaba sarf eden Düzcespor Kulüp Başkanı Celal Kasapoğlu’na teşekkür ettiler.

Programın sonlarına doğru, yapılan yardımın 301 Bin TL’yi bulduğunu açıklayan Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kaya, kapanış konuşmasını yapmak üzere Başkan Celal Kasapoğlu’nu sahneye davet etti. Kapanış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Kasapoğlu, Düzcespor’un hafta sonu santra yapacağını vurguladı. Taraftarların, “Şampiyon olacak mıyız Başkan?” sorusu üzerine, “İnşallah şampiyon da olacağız. Yeter ki birlikte kalalım.” cevabını verdi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Koca, Çınar'a, Sahip, Çıktılar,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kuvvetli insan, kendi kendini yenen insandır


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı